יום שלישי, 3 בדצמבר 2013

שירות טוב-הכל טוב

שירות טוב-הכל טוב
שירות ללקוח היה תמיד נר לרגליה של חברת א.צ.מ. לאורך שנות קיומה ומיומה הראשון, צרכיו של הלקוח ונוחיותו היו הדבר המרכזי שהוביל את החברה להצלחתה. כחברה קטנה היה לנו קל לתת שירות אישי לכל לקוח, בעלי החברה ומנהליה במו ידיהם נתנו שירות, הקשיבו ודאגו שתמיד הלקוח יצא עם חיוך ומרוצה. החברה גדלה והאתגר היה תמיד לשמר את השירות הטוב ואת תחושת המשפחתיות שיש ללקוחותינו. התהליך אינו פשוט והחברה שרוצה להקל, לטפל, ליעל, לנהל ולתפעל את התקלות והבעיות שעולות מפעם לפעם, נדרשת לעשות פעולות שהם גם קשות וגם יקרות עבור החברה.

בשנתיים האחרונות, עקב גדילה מתמדת בחוג לקוחות החברה, הגדלנו והשקענו במערך השירות על מנת שכל לקוח בכל נקודה בארץ יוכל ליהנות מהמוניטין שרכשנו במהלך השנים בנושא שירות.
בהשקעה של למעלה ממיליון שקל, שודרג והורחב צי ניידות החילוץ והשירות וכיום הוא כולל 2 ניידות חילוץ ושירות ללקוחות החברה בכל סניף. בנוסף, נרכשו רכבי הסעה חדשים המשמשים את לקוחותינו ברחבי הארץ. הניידות נהוגות בידי נהגים מיומנים על מנת להסיע את לקוחותינו לוועדות השונות או אלינו לחברה. ניידות החילוץ נהוגות בידי מיטב המכונאים והטכנאים שלנו שיגיעו אליכם במקרה חירום, לסייע לכם, הלקוחות שבדרך, גם מעבר לשעות העבודה.

בהשקעה של כחצי מיליון שקל הוחלפה מרכזיית הטלפונים של החברה, והיום מקושרים כל סניפי החברה למרכזיה אחת. המרכזייה החכמה יודעת לנתב את השיחות לפי הצורך וכך לחסוך ללקוח זמן המתנה מיותר. בלחיצת כפתור ניתן להעביר את השיחה מסניף לסניף או לטלפון הנייד של האדם אותו חיפשתם במידה ולא זמין בשולחנו. שירות החירום הוכנס למרכזיה והוא מנותב היום דרך המרכזייה ישירות לתורן חילוץ והצלה באזור מגוריכם.

מערך השירות עבר שדרוג מהותי והיום ניתן ביתר קלות לקבוע תור לקבלת שירות עבור האבזור ברכב. מערך השירות החדש ממוחשב ומאפשר קביעת תורים זמן רב מראש. הדבר מקל על לקוחות שמגיעים לטיפול דחוף (ללא תור), וכך יכולים להמשיך בסדר יומם ללא התעכבות מיותרת. מערך טכנאי השירות הורחב והוגדר טוב יותר והיום תמצאו נציג שירות לקוחות בכל סניף שידע לאבחן את הצורך שלכם ולהודיע לכם מבעוד מועד את משך התיקון. למרות הנאמר, חשוב לציין כי הגעה לחברה ללא תור אינה מומלצת.

האם אתה מרוצה ? – על מנת לוודא שאיכות השירות של החברה נשמר ואף משתפר הפקנו משובים ללקוחות המקבלים שירות. המשובים נמצאים במשרד הקבלה בכל סניף ואנו פונים אליכם, הלקוחות, למלא אותם ולתת לנו משוב על השירות. דעתכם חשובה לנו על מנת שנמשיך לשפר ולהשתפר.

תגובה 1: